Polnut - dobre studio nagrań

Jeśli zastanawiasz się nad nagraniem płyty koniecznie powinieneś brać pod uwagę profesjonalne studio nagrań. W płyty domowej produkcji to można i owszem bawić się w podstawówce czy gimnazjum, jednakże nic nie zastąpi dobrego nagłośnienia, które zapewnia przecież studio nagrań.

Każdy kto myśli poważnie o karierze w Polsce, gra ze swoim zespołem, jednakże chce się wybić ze swojego miasta, stać rozpoznawalnym na terenie kraju, powinien posiadać płytę. Bez tego ani rusz. Gdziekolwiek się nie ruszymy jesteśmy bowiem proszeni o zaprezentowanie swoich umiejętności, a to nie jest możliwe, kiedy się nie posiada płyty. Nikt nie mówi przecież o koncertach na zawołanie. Po prostu wysyłanie nagrania zrobionego komórką podczas występu sprawia, że nie jesteśmy traktowani poważnie przez osoby, z którymi rozmawiamy, negocjujemy. Płyta z utworami, przygotowana pod okiem specjalistów jest po prostu niezbędna.

Oczywiście wcale nie tak łatwo znaleźć dobre studio nagrań w Szczecinie, co więcej takie, gdzie będzie akurat wolne miejsce w czasie kiedy my chcemy nagrać nasze utwory. Po wtóre ta przyjemność sporo kosztuje, tym samym należy po pierwsze dobrze zastanowić się nad tym ile utworów chcemy nagrać, po wtóre czy jesteśmy w stanie zainwestować aż tyle. Być może na początek wystarczy nam demo. Można je bowiem wysyłać do wytwórni nagrań, a być może z czasem to ona, dostrzegłszy w nas talent, zasponsoruje nam nagranie płyty w profesjonalnym studiu nagrań. Wszystko jest możliwe, wystarczy tylko chcieć i szukać pomysłu na siebie.